30 січня - День спеціаліста військово-соціального управління ЗСУ

Дата: 02.02.2021 10:44

30 січня працівники військово-облікового бюро Клесівської селищної ради відзначали професійне свято - День спеціаліста військово-соціального управління ЗСУ (Збройних Сил України).

Напередодні ж – 28 січня – особисто, привітати колег, до Клесова приїхав військовий комісар Сарненського РТЦК та СП  Микола Охман. Зокрема, пам’ятною відзнакою нагородили завідуючу  військово-облікового бюро Клесівської селищної ради – Валентину Кухаревич  як найкращого спеціаліста  району.

Користуючись нагодою, приєднуємося до привітань на адресу всіх працівників органів соціально-психологічної та виховної роботи Збройних Сил України, бажаємо  міцного здоров’я, родинного щастя і звичайно ж успіхів у їх нелегкій праці!