«Граніт» виборює путівку до півфіналу

Дата: 02.02.2021 13:44

30 та 31 січня  у спорткомплексі "Арена-Сарни"  стартував  Зональний етап ХVІІІ зимового чемпіонату Сарненського району з футзалу.  Клесівський «Граніт» та «Полісся» з Карпилівки  опинилися в одній групі, ігри у якій відбулися 31 січня.

Згідно результатів проведених матчів з п’яти команд групи «3» до півфінального етапу,  який відбудеться  у середині  лютого, потрапляють "Фаворит" (Сарни) та "Граніт" (Клесів)  – як команди з кращими показниками у проведених відбіркових іграх.

Крім того, до наступного етапу проходять команди"Студент" (Сарни), "Горинь" (Тутовичі), ФК "Осова" (Дубровицька ТГ) та "Случ" (Чудель). Решта півфіналістів стануть відомими 7 лютого, після проведення решти ігор.

Детальніше про підсумкові групи та результати матчів дивіться на офіційному сайті Сарненської районної федерації футболу.