14 лютого – Міжнародний день дарування книг

Дата: 08.02.2021 10:38

До доброчинної акції, для поповнення книжкового фонду бібліотеки Карасина, долучилися чимало бажаючих подарувати книги.

«Перші подарунки для нашої бібліотеки нам презентували  учні 9 класу Карасинської школи та односельчани: Михайло Лук'яновець,  Анастасія Балинська, Тетяна Куришко, Любов Корінець та Федір Куришко. Крім того, посилки з новенькими книгами ми отримали  від благодійників з Харкова, Києва та Львова» - розповіла Надія Яковець, завідувач бібліотеки с.Карасин.

Для тих, хто бажає доєднатися до акції, просимо надсилати книги на адресу: Рівненська обл, Сарненський р-н, с.Карасин, вул. Центральна, 9, бібліотека, індекс 34511; або телефонуйте за номером: (098) 654-71-97, Надія Яковець.