05 березня 2021 року в ДНЗ №4 «Дзвіночок» смт.Клесів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області відбувся семінар-практикум «Сучасні підходи до валеологічного виховання»

Дата: 09.03.2021 16:59

Метою семінару-практикуму було удосконалення знань педагогів з валеологічної освіти, виокремлення підходу В.Сухомлинського щодо виховання здорової дитини, поділитись досвідом роботи педагогів з впровадження в практику нетрадиційних форм оздоровлення дітей, налаштування педагогів на творчий пошук, виявлення ініціативи.

Людмила Артюшок провела заняття валеологічного спрямування «Подорож на острів здоров ?я».

Ірина Баранова ознайомила присутніх з характеристикою змісту валеологічної освіти дошкільників.

Марія Яковець підготувала міні-доповідь «В.Сухомлинський про виховання здорової дитини».

Наталія Губар поділилась власним досвідом форми організації роботи з валеологічного виховання.

Тетяна Зеленовська провела майстер-клас «Нетрадиційні форми роботи з валеологічної освіти»: психогімнастика, кольорове дихання, арт-терапія, малювання кольоровими кульками, ароматерапія, складання кодексу здоров'я.

«Турбота про здоров'я – це найважливіша праця вихователя...»

В.СухомлинськийФото без опису