Сердечно вітаємо вас із професійним святом Днем працівників житлово-комунального господарства

Дата: 19.03.2021 10:47

Завдяки вашим працьовитим рукам підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, водопровідно-каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житлового фонду, благоустрій населених пунктів, озеленення вулиць, парків і скверів. І попереду – все нові й нові справи. Тож бажаємо успіхів у нелегкій, та дуже потрібній діяльності!

Міцного вам здоров’я, хорошого весняного настрою, злагоди, щастя і світлого мирного майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Нехай завжди з вами будуть повага колег, людська шана та любов рідних і близьких!