Анкета-опитування «Візьми участь у розробці Стратегії розвитку Клесівської територіальної громади на 2021-2027 роки»

Дата: 22.03.2021 16:31

Ми готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому у Клесівській територіальній громаді триває процес написання Стратегії розвитку Клесівської територіальної громади на 2021-2027 роки. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об’єктивної Стратегії Клесівської територіальної громади, просимо Вас долучитися до участі а анкетуванні. (анкетування анонімне).

Результати опитування є важливим для врахування думки мешканців, підприємців, активістів, молоді. Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по життєдіяльності громади. Отримані та оброблені результати будуть використані при розробці Стратегії розвитку Клесівської територіальної громади на 2021-2027 роки.

Опитувальний лист для мешканців громади:

Опитувальний лист для бізнесу  громади: