До уваги жителів Клесівської ОТГ!!!?

Дата: 23.03.2021 11:10

У багатьох країнах світу розпочалася масова вакцинація від COVID-19.

Лише завдяки проведенню масової імунізації населення ми зможемо зупинити пандемію COVID-19, яка охопила весь світ.

Вакцинація від COVID-19 не спричинить самого захворювання. Однак, існує ймовірність того, що ви отримаєте першу дозу вакцини вже інфікованим, коли симптоми хвороби ще не розвинулись.

Загальна слабкість або підвищення температури – це звичайна реакція на вакцину. Ці симптоми зникають через декілька днів після вакцинації.

Ми закликаємо людей нашої громади бути в першу чергу свідомими та відповідальними до свого здоров'я та здоров'я оточуючих - ВАКЦИНУВАТИСЯ!

З приводу запису на вакцинацію просимо звертатися до своїх сімейних лікарів та за номерами телефонів:

• 5-01-95

• 5-02-08

+380963805927 - Ірина Петрівна

Також можна буде записатися через національний контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19 та до листа очікування на вакцинацію від коронавірусу через портал або додаток «Дія».

НАГАДУЄМО, ЩО ВАКЦИНАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА!!!

У КНП «ЦПМСД» Клесівської селищної ради діє постійний пункт щеплення , який працює з вакциною Oxford/AstraZeneca(Covishield) за адресою лікарської амбулаторії ЗПСМ смт Клесів, вул Демократична, 26.

ВАЖЛИВО:

Після щеплення необхідно і далі дотримуватися профілактичних заходів і правил гігієни:

• Мийте руки з милом або користуйтеся засобом для дезінфекції рук, який містить щонайменше 70% спирту (після користуйтеся зволожуючим жирним кремом);

• Дотримуйтеся дистанції з людьми принаймні 1,5 м;

• Уникайте скупчень людей і закритих приміщень з поганою вентиляцією, якщо такої можливості немає вдягайте маску;

• Не торкайтеся очей, носа і рота на вулиці, в транспорті або в магазині;

• Кашляйте та чхайте в згин ліктя або прикривайте рот і ніс серветкою.

Залишайтеся здорові!