Любі діти! Дорогі батьки! Щиро вітаю Вас із Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 31.05.2021 13:44

Бажаю Вам, наші маленькі земляки, міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства та розуміння й підтримки від батьків! Адже Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави та планети вцілому. Тож зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Будьте щасливими, сповнені світлих та неповторних вражень! І нехай лише успіх стрічає вас на довгій дорозі життя!

А ми, дорослі, сіймо в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові! Тоді над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола нас ряснітимуть засіяні хлібами поля й звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь. Хай кожна дитина росте здоровою та радісною, прославляє свою родину та рідний край!.

Клесівський селищний голова Віктор Буйний