Міжнародний день захисту дітей

Дата: 03.06.2021 13:58

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято  – Міжнародний день захисту дітей. Традиційно ряд вітальних заходів провели і в Клесівській територіальній громаді, де, на сьогодні,  проживає близько трьох тисяч маленьких громадян. Та це свято важливе не лише для них, а й для нас, дорослих, адже саме ми формуємо умови для гідного життя дитини та відповідаємо за їхнє майбутнє.

Водночас, це свято надзвичайно важливе й для дітей, які з тієї чи іншої причини втратили батьків та для дорослих, що піклуються про цих дітей. А в нашій громаді маємо 21 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Для нас турбота про них, захист їхніх прав – однин з найголовніших обов’язків.

Тож, 1 червня, Клесівський селищний голова Віктор Буйний спільно з начальником Служби у справах дітей Ольгою Шевчук привітали дітей зі святом та презентували їм подарунки. Сподіваємося, що цей візит та маленькі даруночки залишать у  дитячій пам’яті приємні спогади.

Бажаємо всім дітям щасливого дитинства!