Графік роботи Центру вакцинації населення від COVID-19 в Сарненському район

Дата: 01.07.2021 09:46

3 липня 2021 року у КП «Сарни Арена» Сарненської міської ради з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень КНП «Сарненський ЦПМСД» Сарненської міської ради.

4 липня 2021 року у КЗ «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень КНП «Немовицький ЦПМСД» Немовицької сільської ради.

10 липня 2021 року в КП «Сарни Арена» Сарненської міської ради  з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень КНП «Клесівський ЦПМСД» Клесівської селищної ради.

11 липня 2021 року у КЗ «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень КНП «Степанської РЛ» Степанської селищної ради.

17 липня 2021 року в КП «Сарни Арена» Сарненської міської ради    з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень КНП «Рокитнівський ЦПМСД» Рокитнівської селищної ради.

18 липня 2021 року в КЗ «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень КНП «Миляцький ЦПМСД» Миляцької сільської ради.

24 липня 2021 року у КП «Сарни Арена» Сарненської міської ради з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень КНП «Дубровицький ЦПМСД» Дубровицької міської ради

25 липня 2021 року уКЗ «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень КНП «Висоцький ЦПМСД» Висоцької сільської ради,

31 липня 2021 року у КП «Сарни Арена» Сарненської міської ради  з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень КНП «Сарненський ЦПМСД» Сарненської міської ради.

1 серпня 2021 року  у КЗ «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень  КНП «Старосільський ЦПМСД» Старосільської сільської ради.