З Днем захисників і захисниць України! З Днем українського козацтва!

Дата: 14.10.2021 06:31

Шановні захисники і захисниці України!

Дорогі ветерани війни і Збройних сил!

14 жовтня військовослужбовці та ветерани військової служби разом з усім українським народом відзначають одне зі знакових свят – День захисника України! Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави. Крім того, сьогодні християни східного обряду відзначають одне з найбільш шанованих свят – Покрову Пресвятої Богородиці.

Споконвіків українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. В боях за Батьківщину наші співвітчизники заслужено здобули славу неперевершених воїнів. Нинішні військовослужбовці Збройних сил та інших військових формувань є гідними наступниками попередніх поколінь захисників Вітчизни. Вони надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу.

Цього святкового дня вітаємо всіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти. Щирі вітання кожному, хто нині несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм! На сьогодні  в зоні проведення АТО/ООС перебувають/перебували жителі Клесівської територіальної громади: Бугай Сергій  Миколайович, Гавка Володимир Васильович, Онопрійчук Богдан Володимирович, Мартинюк Леонід Васильович, Маковецький Петро Михайлович, Гриник Василь Федорович, Бобрук Микола Миколайович, Щевич Василь Назарович, Дудич Олексій Iванович, Нечай Дмитро Адамович, Твердий Юрій Володимирович, Tвердий Юрій Ігорович, Буйний Сергій Вікторович,  Яковець Олександр Миколайович, Mікосянчик Юрій Миколайович, Карпець Михайло Сергійович, Степанець Олександр Миколайович, Куришко Дмитро Константинович, Куришко Микола Пиминович, Твердий Анатолій Bікторович, Романчук Роман Миколайович, Боюн Ярослав Васильович, Смицький Олексій Геннадійович, Жигадло Юpій Володимирович, Пархомчук Микола Антонович, Ємцев Олексій Аркадійович, Дяков Дмитро Вікторович, Супрунець Володимир Федотович, Оленіч Назар Васильович, Виговський Андрій Віталійович, Машіро Віталій Iгорович, Шкодич Олена Федорівна, Індруський Сергій Анатолійович, Микосянчик Олександр, Коваль Олег Іраклійович, Курильчик Микола Сергійович, Гарський Павло Павлович, Коблова Юлія Анатоліївна, Тріщук Борис Миколайович, Карпець Серrій Володимирович Максимович, Михаревич Максим Олександрович, Саратов Анатолій Олександрович, Романчук Сергій Васильович,Степанець Олександр Сергійович, Василець Петро Анатолійович. Велика шана та низький уклін родинам загиблих на сході України борців за незалежність Ярослава Куришко та Сергія Баранова-Орла!

Нехай святим своїм покровом, зітканим з любові і турботи, свята Богородиця захистить вас від біди та нещастя!

Бажаємо всім міцного здоров’я, родинної злагоди, миру і благополуччя, успіхів у повсякденному житті, чистого неба та усіляких гараздів!

Клесівська селищна рада

Фото без опису Фото: 5 канал