Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції по Клесівській громаді.

Дата: 13.12.2021 16:42

Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Гаврилюк повідомляє,  що за минулий тиждень на території громади було зареєстровано 12 випадків захворювання на ковід19. В пунктах вакцинації минулого тижня було проведено близько 300 щеплень. Також було здійснено виїзд на пункт щеплень до м.Сарни, де проведено 32 щеплення. На сьогодні В ЦПМСД наявні вакцини: Phizer, CoronaVac – для першої дози та  AstraZeneca, Moderna – для другої. Загалом за весь період вакцинації було проведено 4,5 тис. щеплень, з них другу дозу вакцини отримали 2 тис. осіб.

За інформацією головного лікаря КНП «Клесівська районна лікарня» Тетяни Степанець, станом на 13 грудня, у закладі на стаціонарному лікуванні перебувають 9 пацієнтів з пневмоніями. Це жителі Клесова, Сарн, Ясногірки. У всіх хворих - ПЛР-тести негативні.