Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції по Клесівській громаді

Дата: 21.12.2021 15:48

Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Гаврилюк повідомляє,  що станом на 20 грудня на амбулаторному лікуванні від ковід-19 знаходиться 21 пацієнт. Також, нагадуємо, що проведення вакцинації триває. На сьогодні в ЦПМСД наявні вакцини: Pfizer, CoronaVac, Moderna. Загалом за весь період вакцинації було проведено 4 719 щеплень, з них другу дозу вакцини отримали 2 091 особа.

За інформацією головного лікаря КНП «Клесівська районна лікарня» Тетяни Степанець, станом на 20 грудня, у закладі на стаціонарному лікуванні перебувають 7 пацієнтів з пневмоніями. Це жителі Карасина, Клесова, Сарн, Цепчевич. У всіх хворих - ПЛР-тести негативні.

Шановні жителі громади, нагадуємо та вкотре наголошуємо на важливості дотримання встановлених протиепідемічних правил, а також проведення вакцинації!  Бережіть своє  здоров’я та здоров’я ваших близьких!