Вітаємо з іменинами

Дата: 01.01.2022 08:00

У січні свої іменини святкують:

01 січня - Марія Яковець - член виконкому Клесівської селищної ради; вихователь ЗДО №4 «Дзвіночок».

13 січня - Валентина Кухаревич - завідувачка військового обліку Клесівської селищної ради;

13 січня - Людмила Ковалець  - працівник ради з питань військового обліку с.Карпилівка;

16 січня - Ольга  Шкіль – провідний спеціаліст з питань ведення реєстру Центру надання адміністративних послуг;

19 січня - Поліна Шмотєва - Завідуюча клубом с.Клесів;

20 січня - Світлана Мартинюк – депутат селищної ради, заступниця  директора з навчально-виховної роботи Карпилівського ліцею;

20 січня - Надія Дубчук – начальниця сектору із земельних питань;

24 січня - Оксана Тріщук – заступниця директора з навчально-виховної роботи  Клесівського ліцею;

26 січня - Сергій Никончук - Приватний підприємець;

31 січня – Ірина   Богушевська – начальниця відділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури.

Шановні іменинники!

Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження!

Зичимо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Бажаємо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.

Клесівська селищна рада