A A A K K K
для людей із порушенням зору
Клесівська територіальна громада
Рівненська область, Сарненський район

Підсумки участі закладів освіти Клесівської громади у ІІ етапі (районному) Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021/ 2022 н.р.

Дата: 14.01.2022 10:11
Кількість переглядів: 110

Феєричною, на диво результативною, стала участь учнів  Клесівської громади у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Здобувачі освіти Клесівської громади вибороли 35 призових місць у ІІ   етапі Всеукраїнських олімпіад, а саме: І місць-  5,   ІІ місць  - 11,  ІІІ місць - 19.

Клесівський ліцей у своєму доробку має 25 місць, Карпилівський ліцей - 9, Клесівська гімназія - 1.

Шевчук Вікторія, учениця 9 класу Клесівського ліцею здобула 4 призові місця.

Береговець Максим, учень 9 класу Клесівського ліцею здобув 2 перші місця і одне 3 призове місце.

Омельковець Олександр, учень 11 класу Клесівського ліцею здобув 3 призові місця.

У ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських олімпіад Клесівську громаду будуть представляти: Шевчук Вікторія з хімії, правознавства, історії; Береговець Максим з біології, географії, фізики; Омельковець Олександр з астрономії та історії; Овейчик Андрій з трудового навчання, Новик Андріана з біології, Лазарчук Назар з географії. 

Щиро вітаємо учнів - переможців та призерів олімпіад! Висловлюємо подяку вчителям за результативну та якісну підготовку учнів до участі в олімпіадах.

Бажаємо нових звершень,  успіхів та перемог !!!

           І місця

Клас

ПІП учня

Предмет

ПІП вчителя

ЗЗСО

11

Овейчик Андрій  Вікторович

Трудове навчання  

Мартинюк В.М.

Карпилівський ліцей  

7

Мельник Анна Олегівна

Хімія

Яковенко О.Г.

Клесівський ліцей 

8

Новик Андріана Василівна

 Біологія

Воронцова Л.В.

Клесівський ліцей  

9

Береговець Максим Володимирович

Географія

Трищук О.В.

Клесівський ліцей  

9

Береговець Максим Володимирович

Фізика

Сульжик О.В.

Клесівський ліцей  

 

ІІ місця

Клас

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІІ вчителя

ЗЗСО

6

Близнюк Роман Віталійович

Математика

Дяченко З.М.

Клесівський ліцей  

7

Степанець Ірина Олегівна

Математика

Велігдан О.А.

Карпилівський ліцей  

9

Шевчук Вікторія Миколаївна

Хімія

Яковенко О.Г.

Клесівський ліцей  

9

Мартинюк Анастасія Володимирівна

Укр. мова і література

Мартинюк С.Н.

Карпилівський ліцей   

9

Береговець Максим Володимирович

Біологія

Кіщенко Л.В.

Клесівський ліцей  

9

Шевчук Вікторія Миколаївна

Правознавство

 Заболотних М.Д.

Клесівський ліцей

8

Лазарчук Назар Володимирович

 Географія

Абрамчук А.Й.

Клесівський ліцей

11

Омельковець Олександр Валерійович

Історія

Шевчук П.Г.

Клесівський ліцей

8

Опалько Олександр Андрійович

Історія

Заболотних М.Д.

Клесівський ліцей

9

Шевчук Вікторія Миколаївна

Історія

Гнатишак Н.Є.

Клесівський ліцей

9

Шевчук Вікторія Миколаївна

Англійська мова

Случик Н. М.

Клесівський ліцей

 

ІІІ місця

Клас

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ПІП вчителя

ЗЗСО

9

Жилка Наталія Владиславівна

Трудове навчання  

Мартинюк Р.І.

Карпилівський ліцей

9

Ромазанов Андрій Сергійович

Трудове навчання

Тушич В.М.

Клесівський ліцей ради

11

Щербан Олена Сергіївна

Трудове навчання  

Мартинюк Р.І.

Карпилівський ліцей

8

Ліщук Марина Федорівна

Англійська мова

Козел Ж.П.

Клесівський ліцей  

7

Степанець Ірина Олегівна

хімія

Цимбалюк В.Б.

Карпилівський ліцей  

8

Лазарчук Назар  Володимирович

хімія

Кіщенко Л.В.

Клесівський ліцей  

7

Дерпач Зоряна Василівна

Укр. мова і література

Мартинюк С.Н.

Карпилівський ліцей  

9

Бондар Альона Юріївна

Укр. мова і література

Сергійчук Л.Д.

Клесівський ліцей  

10

Микосянчик Наталія Леонідівна

Укр. мова і література

Галушко В.В.

Карпилівський ліцей  

11

Олач Інна Андріївна

Укр. мова і література

Опалько С.О.

Клесівський ліцей  

8

Лисицька Богдана Вячеславівна

Біологія

Галушко О.Г.

Клесівська гімназія

11

Олач Інна Андріївна

Біологія

Воронцова Л.В.  

Клесівський ліцей

10

Заліва Володимир Андрійович

Географія

Абрамчук А.Й.

Клесівський ліцей

11

Омельковець Олександр Валерійович

Географія

Абрамчук А.Й.

Клесівський ліцей

11

Омельковець Олександр Валерійович

Астрономія

Ліщук І.М.

Клесівський ліцей

10

Оленіч Богдана Миколаївна

Історія

Мартинюк Л.П.

Карпилівський ліцей

10

Заліва Володимир Андрійович

 Історія

Гнатишак Н.Є.

Клесівський ліцей

9

Мельник Дарина Олександрівна

Математика

Кузьмич А. М.

Клесівський ліцей

11

Кулик Віра Борисівна

Математика

Коваль З. В.

Клесівський ліцей

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень