У Клесівській громаді показали Різдвяний мюзикл

Дата: 17.01.2022 17:04

16 січня в Клесівському міському будинку культури відбувся мюзикл під назвою «Диво Різдва». В сценарії –  виступи 12 виконавців. Кожен виступ дивовижний, сповнений духом Різдва, наповнений радістю, світлом та теплом. Це говорить не лише про талант, а й неабияку працьовитість. Свої чарівні, яскраві, чуттєві музичні композиції - колядки, щедрівки, віншування дарували: учнівський хор Клесівської дитячої музичної школи, учнівський хор Клесівського ліцею, дитячий хореографічний колектив «Бурштиновий дивограй», скрипковий ансамбль «Настрій» Клесівської дитячої музичної школи, дитячий вокальний колектив Клесівської гімназії, аматорський вокальний ансамбль Клесівського міського будинку культури, учасники гуртка «Джерельце» Карасинської гімназії, зразковий дитячий вокальний колектив «Пташечка» Клесівської ДМШ, зразковий аматорський ансамбль автентичного фольклору «Оберіг» Будинку культури с.Карпилівка, аматорський фольклорний автентичний ансамбль «Журавка» Будинку культури С.Карпилівка, аматорський жіночий ансамбль «Бурштинове намисто» клубу с.Клесів, вокалістка Міла Ревич.

Різдвяна феєрія відбулася за підтримки Клесівської селищної ради, організаторських зусиль Наталії Бенцал та Ольги Шмідт.  Музичний супровід заходу завдяки звукорежисеру – Сергію Ведрову та звукооператору - Віктору Сапожко. Подарунки для найменших учасників дійства забезпечили ККНК «Технобуд», ТОВ «Нафтоком ОІЛ», Клесівська селищна рада.

В рамках заходу в фойє Будинку культури діяв благодійний ярмарок «Берегиня». На прилавках було чимало усіляких смаколиків та іншого краму. Проводилися й тематичні майстер-класи. Зібрані кошти підуть на лікування онкохворого клесівчанина Олександра Корнелюка. Щоб допомогти молодому батьку трьох діточок подолати страшну недугу, долучилося чимало небайдужих людей, трудові колективи дошкільних та загальноосвітніх закладів громади, закладів культури, бібліотек. Приємно, що мешканці громади відгукуються та не залишаються осторонь. Разом ми можемо багато!

Більше фото - https://www.facebook.com/groups/287953158339574/permalink/1289030528231827/