Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції по Клесівській громаді

Дата: 24.01.2022 15:18

За повідомленням головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірини Гаврилюк, станом на 24 січня, на амбулаторному лікуванні від COVID знаходиться 19 хворих. Нагадуємо, що процес вакцинації триває. На сьогодні в ЦПМСД наявні вакцини: Pfizer, CoronaVac, Moderna. На минулому тижні було вакциновано 71 особу, з них 6 осіб отримали бустерну дозу. Втретє вакцинують в медзакладі вакцинами виробництва Pfizer та Moderna. Важливо, що третє щеплення роблять лише через 6 місяців після введення другої ін’єкції. Загалом за увесь період вакцинації працівнниками ЦПМСД проведено 5437 щеплень, з них по другій дозі – 2573, по третій – 8.

За інформацією головного лікаря КНП «Клесівська районна лікарня» Тетяни Степанець, станом на 24 січня, у закладі на стаціонарному лікуванні з пневмоніями перебувають 4 жителя Клесова. У двох хворих ПЛР-тести показали позитивний результат, в інших – негативний.

Шановні жителі громади, нагадуємо та вкотре наголошуємо на важливості дотримання встановлених протиепідемічних правил, а також проведення вакцинації!  Бережіть своє  здоров’я та здоров’я ваших близьких.

Фото без описуФото з архіву. 2018 р