Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції по Клесівській громаді

Дата: 01.02.2022 16:45

Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Гаврилюк повідомляє, що за минулий тиждень на території громади було зареєстровано 152 випадки захворювання на COVID19. З них позитивний тест показав у 12 дітей.

У пунктах вакцинації щеплення отримали 139 осіб. На сьогодні у ЦПМСД в наявності вакцини  Pfizer, Moderna, CoronaVac. Для бустерної дози використовують Pfizer або Moderna. За увесь період вакцинації працівниками ЦПМСД зроблено 5577 щеплень, з них по другій дозі – 2627. Бустерну ін’єкцію отримали 33 особи.

Головний лікар КНП «Клесівська районна лікарня» Тетяна Степанець інформує, що станом на 31 січня, у закладі на стаціонарному лікуванні перебувають 5 пацієнтів з пневмоніями. Це жителі Клесова та Карпилівки. Результати ПЛР-тестування хворих – негативні.

Дорога громадо, наше здоров’я залежить від нас самих! Ми бачимо, що кількість хворих зросла в рази! Тож, вкотре закликаємо та наголошуємо: дотримуйтесь встановлених протиепідемічних правил! Використовуйте маски, антисептики та дотримуйтеся соціальної дистанції. Хто ще не вакцинувався – вакцинуйтеся! Всі ці заходи разом суттєво  знижують ризики захворювання на COVID-19. !  Бережіть своє  здоров’я та здоров’я ваших близьких!