Відбулося чергове засідання сесії

Дата: 04.02.2022 10:17

28 січня відбулося чергове пленарне засідання сесії Клесівської селищної ради другого скликання. До участі в пленарному засіданні сесії прибуло 15 депутатів. Депутати затвердили до розгляду на порядку денному 59 питань, більшість з яких стосуються земельних відносин. Серед інших на пленарному засіданні депутати:

- затвердили Програму забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2022 рік; Програму підтримки творчих ініціатив у закладах освіти на 2022 -2024 роки; План роботи Клесівської  селищної  ради на   2022 рік.

- погодили створення робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Клесівської територіальної громади на 2022 - 2028 рр.

- заслухали звіт начальниці фінансового відділу щодо виконання селищного бюджету за 2021 рік.

- передали в оперативне управління Відділу освіти Клесівської селищної ради об’єкт комунальної власності, а майно комунальної власності передали з балансу Клесівської селищної ради на баланси закладів освіти

- припинили діяльність тендерного комітету Клесівської селищної ради;

- прийняли звернення щодо недопущення закриття відділення Ощадбанку в смт.Клесів;

- надали згоду КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області на продовження терміну договору оренди частини приміщення.

Детальніше з усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на нашому сайті в розділі «Рішення, протоколи сесії Клесівської селищної ради».