Новини Клесівської ДЮСШ

Дата: 18.02.2022 15:26

12 - 13 лютого 2022 року в м.Сарни відбувся Чемпіонат України (Західна зона) з греко-римської боротьби серед юнаків. Із 130 учасників змагання призерами стали вихідці Клесівської дитячо-юнацької спортивної школи, а нині учні Костопільського ліцею спортивного профілю Михайло Марковець та Микита Мирко. Спортсмени посіли ІІ місця у в.к 45 та 48 кг відповідно.

А 16 лютого у Березному завершився дводенний Чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2007-2008р.н. Вихованці Клесівської дитячо-юнацької школи вдало виступили на змаганнях та зайняли такі призові місця у вагових категоріях: до 44 кг: Михайло Марковець – ІІ, Володимир Пігаль – ІІІ, Максим Малащицький – ІV; до 38 кг – Артем Жолобков – ІІІ.

Вітаємо з вдалими виступами та бажаємо нашим спортсменам і їхнім тренерам міцного здоров'я, успіхів у майбутніх змаганнях!