Спалювання сухостою - злочин!

Дата: 28.03.2022 16:04

Не зважаючи на численні застереження та заклики населення продовжує нехтувати заходами пожежної безпеки.

Вкотре закликаємо вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити такі тяжкі наслідки,  як загибель громадян, перекидання вогню на житлові, дачні, господарчі будинки та споруди, руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню, може призвести й до масштабних пожеж торфовищ та лісових масивів. У вітряну погоду небезпека розповсюдження вогню зростає в  рази.

Як результат, на ліквідацію таких пожеж держава витрачає значні матеріально-технічні резерви, які у теперішній нелегкий час і так є дуже необхідними.

Нагадуємо, що за чинним законодавством, порушники правил пожежної безпеки нестимуть адміністративну (3-6тис.грн) та кримінальну відповідальність (10-15років).

Будьте відповідальними! Не робіть шкоди собі та іншим, природі та країні!

На фото результати дитячих ігор з сірниками 28.03.2022. с.Клесів