Перемогли нацистів – переможемо й рашистів!

Дата: 08.05.2022 07:55

Шановна громадо!

Цьогоріч 8 та 9 травня проходять в умовах повномасштабної військової агресії рф. Зважаючи на воєнний стан, на державному рівні прийнято рішення не проводити масові заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні традиційно згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна, з вдячністю низько вклоняємося ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Окрема подяка і шана тим, хто продовжує нині виборювати наше право на життя у вільній європейській країні. Ми пам’ятаємо кожного, хто в усі часи виборював мир та щодень разом молимося за мужніх захисників і захисниць, що стримують та витісняють ворога з нашої землі на пекельній лінії фронту.

На знак вшанування борців за волю, за бажанням охочі можуть самостійно покласти квіти до пам’ятних знаків. Тільки робіть це безпечно, за умови відсутності повітряних тривог! Також нагадуємо про заборону у воєнний час відвідувати ліси, в тому числі в’їжджати на транспортних засобах чи іншою самохідною технікою. Не створюйте масових гулянь та зважайте, що комендантська година розпочинається з 22:00 та триває до 06:00. В найближчі дні зберігається небезпека ракетних обстрілів у всіх регіонах України. Тому просимо не нехтувати сигналами повітряної тривоги! Будьте свідомими і відповідальними! Світлих вам днів і спокійних ночей, а головне – безпечних!

Перемогли нацистів – переможемо й рашистів!