«Молодь обирає здоров'я - 2022»

Дата: 10.05.2022 23:56

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я» проводиться щорічно з метою популяризації  та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.
6 травня 2022 року відділом освіти Клесівської селищної ради  були підведені підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (дистанційно).
У фестивалі взяли участь 4 команди від закладів загальної середньої освіти  Клесівської територіальної громади.
На конкурс були подані  літературно – музично – спортивні композиції, де команди продемонстрували свої вокальні, хореографічні, спортивні, акторські здібності, а також конкурс плакатів та фото, що висвітлюють питання здорового способу життя. Виступи мали агітаційний зміст, а учасники активно пропагували й закликали всіх вести здоровий спосіб життя.
Кращою у конкурсі, за оцінкою журі, стала команда Клесівського ліцею, яка посіла І місце і представить нашу громаду на обласному етапі. ІІ місце отримала команда Карпилівського ліцею, ІІІ місце – команда Клесівської гімназії .
Дякуємо всім учням, їхнім керівникам за участь у фестивалі та пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді.

Більше фото- та відеоматеріалів - за посиланням https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=332184025692258&id=100067019899649