Вітаємо з великим національним святом – Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 08:13

Вітаємо з великим національним святом – Днем Незалежності України!

Сьогодні 31 річницю Незалежності ми відзначаємо в умовах воєнного стану. На полі бою нам доводиться захищати свій вибір вільно жити на власній землі. Але будь-які випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. І на фронті, і тут, на місцях, усі ми додаємо значних зусиль, наближуючи нашу перемогу.

Незалежність країни – це і наша особиста незалежність, а також наші можливості для того, щоб самим будувати розвинене та забезпечене громадянське суспільство. Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизм та наполегливу працю.

Дякуємо нашим мужнім воїнам, які зараз боронять країну на фронті. Вдячні всім, хто у тилу в такі важкі часи допомагає й наближає Перемогу.

Сердечно зичимо Вам та Вашим рідним миру, міцного здоров’я, мудрості, добра, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Наша спільна мета – вільна, сильна, заможна і процвітаюча Україна!

Зі святом, дорога громадо! Все буде Україна!