Відбулося засідання комісії з підготовки до 2022-2023 навчального року

Дата: 24.08.2022 20:56

Про визначення форми навчання у закладах освіти Клесівської громади та готовність закладів до роботи в осінньо-зимовий період говорили 23 серпня на засіданні комісії з підготовки до 2022-2023 навчального року.

Директори закладів доповіли про результати роботи з облаштування захисних та найпростіших укриттів, про відсоток завезення твердого палива, стан котельні та обрану форму навчання відповідно до кількості облаштованих місць.

Комісією було рекомендовано розпочати навчальний процес в очній та змішаній формах. Натомість у дошкільних закладах вирішили організувати заняття у групах з перебуванням дітей до 4 годин. Залежно від безпекової ситуації рішення переглядатимуться.

Начальниця відділу освіти Оксана Захарчук доручила керівникам установ до 26 серпня організувати проведення класних зборів та ознайомити батьків із запропонованою формою навчання та наявними укриттями.