Консалтинг освітян у Клесівській гімназії

Дата: 29.09.2022 10:28

28 вересня у Клесівській гімназії відбувся консалтинг на тему: «Освітнє середовище НУШ: зв’язок між початковою та середньою ланками освіти у викладанні предметів мовно-літературної освітньої галузі у 5 класі».

Зустрічаючи учасників консалтингу, директорка гімназії Світлана Симоненко познайомила гостей зі школою, досягненнями педагогічного та учнівського колективів. А заступниця директорки Юлія Костенко ознайомила присутніх з інструктивно-методичними рекомендаціями мовно-літературної галузі у 2022/2023 навчальному році.

Начальниця відділу освіти Клесівської селищної ради Оксана Захарчук розповіла колегам про пріоритетні напрями освітньої діяльності у 2022/2023 навчальному році.

Активними учасниками консалтингу стали вчителі початкових класів, які протягом 4 років навчали теперішніх п’ятикласників.  Наставники дітей охоче долучилися до обговорення важливих питань адаптації учнів з початкової до базовою середньої ланки освіти.

Учасники заходу також відвідали фрагмент уроку у 5-А класі з теми «Правила вживання апострофа у словах іншомовного походження», який провела Олена Симоненко.

Цікавим сюрпризом для пятикласників була зустріч по відеозв‘язку з дитячою письменницею Марією Солтис-Смирновою. Пані Марія зачитала учням дві авторські казки. Нині письменниця проживає і працює у Вараші, а переїхала сюди зі столиці.