Нагородження з нагоди Дня вчителя

Дата: 30.09.2022 14:12

За підсумками 2021-2022 навчального року та результатами педагогічної діяльності відзначили педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти й ІРЦ в особі їх директорів, а також педагогічних працівників: Оксану Трищук – вчительку географії Клесівського ліцею; Надію Гнатишак – вчительку історії Клесівського ліцею; Валентину Галушко – вчительку української мови та літератури Карпилівського ліцею; Людмилу Таборовець – вчительку початкових класів Карпилівського ліцею; Олену Симоненко – вчительку зарубіжної літератури Клесівської гімназії; Ольгу Тверду – вчительку історії Карасинської гімназії; Михайла Мельника – вчителя математики та фізики Карасинської гімназії; Людмилу Бєлотєл - психологиню Клесівського ІРЦ.

Слова подяки за мудрість, терпіння, знання та життєвий досвід звучали на адресу ветеранів педагогічної праці Клесівської громади, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. До вітань учителів долучилися учні Клесівського ліцею. Свої поздоровлення висловили в гумористичній формі – показали сценку «Лідери початкової школи визначаються як привітати вчителів»(авт.Олена Овсейчук). А завершив захід патріотичним виступом першокласник Єгор Юркевич. Школяр продекламував вірш «Живи, Україно!».

Фото без описуБільше фото ТУТ