Урочистості з нагоди 120-річчя селища Клесів

Дата: 03.10.2022 17:09

1 жовтня на території Клесівської дитячої музичної школи відбулися урочистості з нагоди відзначення 120-річниці Дня селища Клесів.

Розпочали з традиційного Гімну у нетрадиційному виконанні від учнівського хору Клесівської музичної школи, вітальних слів начальника Сарненської районної військової адміністрації Олександра Кохана та селищного голови Віктора Буйного. Принагідно Олександр Сергійович відзначив почесною грамотою районної військової адміністрації Клесівську територіальну громаду в особі селищного голови Віктора Буйного.

Далі відбулося нагородження активних, визначних, ініціативних особистостей, які внесли свою лепту в розвиток нашого селища. Тож нагороди отримали: колектив КП "Клесівводоканал", колективи ЗДО №2 “Ясочка” та №3 “Веселка”, волонтерки Галина Захарчук, Марія Шкодич, Наталія Бенцал, Ольга Шмідт,блогерка Яна Костюк, волонтери й місцеві підприємці Сергій Шерстюк, Олег Максимець, Дмитро Пригарський, Андрій Пехотін та Микола Василевич, спортсмени Людмила Павловець і Соломія Мацелик, командири добровільних формувань Клесівської ТГ Руслан Євгейчук і Петро Галуха.

Від координаторки соціального проєкту “Активні парки” Юлії Кучер прозвучали на заході слова вдячності меценатам за сприяння у встановленні у місцевому парку спортивних споруд.

Музичний супровід заходу забезпечили вихованці Клесівської ДМШ, вокальне жіноче тріо “Жовті мережки”.

А на кінець усі присутні разом із виконавцями заспівали “Ой, у лузі червона калина похилися...”

Більше фото - тут