Допомога для вимушених переселенців від Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціації міст України

Дата: 13.10.2022 10:13

Раніше ми вже розповідали про те, що вимушені переселенці, які знайшли прихисток у Клесівській ТГ, отримали продуктові пакети й набори засобів гігієни та першої необхідності. Нагадуємо, що це вдалося зробити в рамках проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи Громада, дружня до дітей та молоді для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Асоціація міст України .

Крім того, завдяки участі в проєкті, в закладі дошкільної освіти, де проживають внутрішньо-переміщені особи, вдалося дещо оновити харчоблок. Зокрема придбали: електричну м’ясорубку, піч конвенційну, стелажі для посуду(2шт), мийки(7шт); гастроємність з кришками(9 шт); каструлі(3 шт); набір дошок, миючі й дезинфікуючі засоби.

Аби покращити умови проживання постраждалих від війни громадян, забезпечили заклад побутовою технікою. Купили телевізор, інтерактивну пісочницю, інтерактивну дошку, планшети, рекуператори для очистки повятря(6 шт) , чайники, мікрохвильові печі (5 шт), праски(5 шт), пилосмоки(3 шт), прасувальні дошки(2 шт).

А також постіль, полотенця, подушки - по 80 позицій кожного.

Висловлюємо щиру подяку благодійникам за допомогу й підтримку в час невиправданого жорстокого військового нападу рф.

Усі благородні дії - найкращий довід того, що разом нам все вдасться! Разом переможемо!