У Клесівській громаді провели козацьке свято

Дата: 02.11.2022 16:56

Сьогодні учні громади доторкнулися до однієї з найвизначніших сторінок життя нашого народу – історії українського козацтва та довели, що є достойними нащадками  українських козаків чия кров сьогодні тече в жилах мужніх захисників України.
Цікаво та змістовно пройшли змагання «Нумо, козачата!» між учнями 5 - х класів Клесівського ліцею та Клесівської гімназії. Учні спробували власні сили у козацькій естафеті та змаганнях, показавши винахідливість, витримку, спритність та кмітливість, вміння працювати у команді. Підготував та провів змагання учитель фізичної культури Віталій Жабчик. Козачата спробували свої знання у вікторині, які підготувала педагог-організатор Тетяна Войтко, а разом з тим дізналися цікаві факти про відважних українських козаків. Необійшлося дійство і без скуштування справжнього козацького кулішу та українського сала.
Оксана Захарчук – начальник відділу освіти, привітала дітей та вручила учням солодкі гостинці від селищного голови. Гарний настрій та море позитивних емоцій отримали не тільки учасники змагань, а й гості та вболівальники.