У Клесівській селищній раді відзначили волонтерів

Дата: 06.12.2022 10:07

5 грудня селищний голова Віктор Буйний привітав із Міжнародним днем волонтера людей з широкою душею, які за покликом серця підтримують інших у складний час, допомагають ЗСУ. Хтось це робить з початку повномасштабного вторгнення, хтось протягом багатьох років, хтось усе своє життя. Сьогодні всі об’єднані спільною метою - здолати ворога.

Віктор Павлович від імені громади оголосив подяки Сергію Антонцю, Олексію Осипчуку, Світлані Коцюбі, Сергію Шерстюку, Олегу Максимцю, Надії Кудикіній, Валентині Мартинюк, Володимиру Радчуку, Юрію Степанцю. Також передав Грамоти Сарненської РВА Дмитру Пригарському та Яні Костюк.

Відзнаки волонтерам, котрі не змогли бути присутніми на урочистостях, буде передано згодом.

Наближаємо перемогу разом!