ЗДО № 3(ясла-садок) «Веселка» ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Предмет закупівлі: «М’ясо»

Дата: 19.12.2022 09:06

технічних та якісних характеристик закупівлі
, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Місцез находження:34550,вул.Свободи 21,смт.Клесів,Сарненський район Рівненська область,ЄДРПОУ 32940234

Категорія замовника : Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «М’ясо» (ДК 021:2015 «15110000-2  М'ясо»); Свинина охолоджена, відповідний код 15113000-3 свинина; м’ясо курки охолоджене (філе), відповідний код 15112130-6курятина.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:
  відкриті торги особливостями,ідентифікатор закупівлі UA-2022-12-15-001985-a. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 264000,00  грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на м’ясо, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься в інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників,в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель,проводились ринкові консультації.
Розмір
бюджетного призначення: 264000,00  грн. згідно з плануванням бюджету на 2023 рік
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання 01.01.2023   (або з дати укладання договору) по 31.12.2023р.

Предмет закупівлі: «М’ясо» (ДК 021:2015 «15110000-2  М'ясо»); Свинина охолоджена, відповідний код 15113000-3 свинина; м’ясо курки охолоджене (філе), відповідний код 15112130-6 курятина

Найменування товару

Кь, кг

Технічні, якісні характеристики товару

1.

Свинина охолоджена

400

Якість товару має відповідати  вимогам стандартів та наступним вимогам: напівфібрикати м’ясні крупношматкові натуральні, охолоджені, без замороження, без кістки, не жирне 1-ї категорії та бути одержано від забою здорової тварини. З м’яса повинні бути видалені: груба сполучна тканина (сухожилля, фасції, в’язок та ін.) і жирова тканина, дрібні кістки, хрящі, крупні кровоносні судини, лімфатичні вузли і кров’яні згустки.

Запах - чистий, доброякісного м’яса, без сторонніх присмаків і запахів.

Колір -  від рожевого до червоного.

М’ясо повинно бути вітчизняного виробництва.

Вимоги до транспортування  - транспортування тільки в спеціальних ящиках.

Транспортне та складське пакування - пакети (мішки) з полівінілхлоридної плівки для харчових продуктів.

Споживче пакування (матеріал) - пакети з полімерної плівки.

Споживче пакування (вага) 8-15 кг

Кожна партія товару  повинна мати маркування з найменуванням товару, визначенням дати виготовлення, терміну придатності, походження товару, найменування виробника тощо. Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО), що обов’язково відображається на етикетці маркуванням «без ГМО».

Термін придатності повинен бути не менш ніж 3 доби.

Якість товару має відповідати вимогам стандартів та наступним вимогам: м’ясо куряче (філе) охолоджене має бути виготовлене за технологічною інструкцією з дотриманням ветеринарно-санітарних правил, повинне мати поверхню блідно-жовтого  кольору  з  рожевим відтінком, бути добре знекровленим, чистим, жир відсутній,  без залишків пір’я, пуху, пеньків та волосоподібного пір’я, подряпин, розривів поверхні, плям,  без синців, з чистим характерним для даного виду птиці запахом. Не допускається наявність ознак псування, ослизнення тощо, без наповнювання будь-якими хімічними речовинами. М’ясо повинно бути вітчизняного виробництва.

Споживче пакування (матеріал) - пакети з полімерної плівки. Споживче пакування (вага) - 3-10 кг.

Термін придатності повинен бути не менш ніж 3 доби.

2.

М’ясо курки охолоджене

(філе)

1200