Оголошення про початок громадського обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань

Дата: 19.01.2023 11:39

Рішенням сесії Клесівської селищної ради від 23.12.2022 року №1092 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» надано згоду на організацію співробітництва територіальних громад Клесівської селищної ради та Вирівської сільської ради у сфері освіти у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншим суб’єктом співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів відповідно до вимог Закону України «Про співробітництво територіальних громад». Проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань було розроблено відповідно до вимог чинного законодавства України. Згідно з статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» передбачено обов’язковий порядок громадського обговорення підготовленого проєкту договору про співробітництво, за результатами якого, зазначений проєкт буде винесено для схвалення на розгляд ради.
Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань проводиться у формі письмових зауважень, коментарів та пропозицій. Громадське обговорення проводитиметься в приміщенні Клесівської селищної ради 02 лютого 2022 року о 10 годині, за адресою: Рівненська обл., Сарненський р-н, смт. Клесів, вул. Свободи, буд. 10.
Пропозиції (зауваження) надсилаються у електронній чи письмовій формі на поштову адресу або на електронну адресу протягом 15 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Адреса для листування: вул. Свободи, буд. 10., смт. Клесів, 34550, Рівненська обл., Сарненський р-н
Електронна пошта: klesiv_osvita@ukr.net

ДОГОВІР ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (ЗАВАНТАЖИТИ)