A A A K K K
для людей із порушенням зору
Клесівська територіальна громада
Рівненська область, Сарненський район

Клесівські спортсмени - серед переможців Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби U17

Дата: 06.02.2023 16:30
Кількість переглядів: 180

Сім спортсменів Клесівської ДЮСШ й ГО «Спортивний клуб «Фаворит» стали переможцями та призерами Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2008р.н.(U17). У своїх вагових категоріях перше місце посіли борчині Лілія Савчук (до 40кг), Людмила Солоха (до 49 кг), Ірина Дубовець (до 53 кг), Соломія Мацелик (до 57 кг). Друга сходинка у Дарини Шерстюк (до 61 кг), третя - Софії Жигадло (49 кг). Четверту позицію зайняв Матвій Мацелик(до 45 кг).

Захід проходив у м.Сарни 2-3лютого. Наступним випробуванням для наших спортсменів стане Чемпіонат України, котрий відбудеться в кінці лютого. Тож бажаємо їм успіху, терпіння та наснаги у майбутніх виступах!