Майстрували, продавали й купували: у Клесівській громаді відбулися Стрітенські гостини

Дата: 14.02.2023 11:15

Напередодні Стрітення Господнього у Клесівському міському та Карпилівському будинках культури відбулися Стрітенські гостини. В рамках заходів для дітей та молоді провели майстер-класи зі створення й оздоблення свічок. Учасники не лише навчилися основам виготовлення свічки з вощини та способів її декорування, а й дізналися про особливості свята Стрітення і силу однойменної свічі. Про це розповідали майстрині Тетяна Войтко, Людмила Мартинюк, Наталія Матюк. Паралельно місцева майстриня Анна Машіро провела майстер-клас із розпису кашпо для свічок.

Окрім майстер-класів у день гостин, свічки робили й у закладах освіти та культури громади. Готові вироби передали для реалізації на виставку-продаж. Тож усі охочі мали змогу придбати для себе вподобаний оберіг й заразом долучитися до доброї справи. Своїми співами закликали весну учасники зразкового аматорського дитячого ансамблю «Пташечка» під керівництвом Юлії Симончук.

На кінець заходу працівники культури потішили малечу народними іграми й забавами. А карпилівська молодь ще й позмагалася у грі в шахи, шашки та настільний теніс.

Так громада тримає культурний фронт, підтримує давні українські традиції та допомагає військовим. Адже виручені кошти з продажу представлених свічок та смаколиків спрямують на потреби ЗСУ.

Більше фото в Альбомі