У Клесові відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби (U15)

Дата: 21.02.2023 14:16

У Клесівській ДЮСШ відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2008-2010 рр.н (U15), як відбірковий до чемпіонату України, що відбудеться у Закарпатті в кінці березня. Загалом учасниками чемпіонату в Клесові стали понад 100 борців з Рівненщини.

Тренер спортивної школи та керівник ГО «Спортивний клуб «Фаворит» Сергій Скумін поділився на своїй ФБ-сторінці успіхами юних клесівчан. «Клесівську школу боротьби гідно представили 10 дівчат та 1 юнак. Свою майстерність та клас боротьби юні спортсмени показали на вищому рівні. Але не всім посміхнулася вдача і на п’єдестал піднялися тільки 10 борчинь. Першу сходинку посіли: Іларія Смицька (до 33кг), Лілія Савчук (до 39 кг), Людмила Солоха (до 46 кг),  Ірина Дубовець (до 54 кг).  Друге місце зайняли Вікторія Кузніцова (до 36 кг) та Дар’я Шерстюк (до 58 кг). На третій позиції – Ольга Васильчик (до 36 кг), Наталія Овсійчук (до 39 кг), Софія Жигадло (до 50 кг). Виборюючи бронзову нагороду у ваговій категорії до 33кг, трішки не вистачило досвіду Анні Васильчик, яка в рівній боротьбі посіла 5місце. Борець Матвій Мацелик (до 38кг) -7місце. Вітаю всіх наших спортсменів з вдалим виступом і хочу побажати вдалого виступу на Чемпіонаті України. Всім миру, спокою та божого благословення. Слава Україні! Слава ЗСУ!» - йдеться у дописі Сергія Вікторовича. Також у ДЮСШ повідомили, що за звання чемпіонок України боротимуться клесівчанки Ірина Дубовець, Людмила Солоха та Соломія Мацелик.

Так тримати!

Фото з турніру в Альбомі