У Карпилівці попрощалися із загиблим на війні Сергієм Пецьковим

Дата: 26.03.2023 23:45

У селі Карпилівка Клесівської громади 25 березня попрощалися із загиблим на війні Сергієм Пецьковим.  Боєць загинув 20 березня 2023 року під час бойових дій в районі Вугледару на Донеччині.

Усією громадою, разом з родиною і військовими, живим коридором зустрічали й проводили воїна рідними вулицями в останню земну дорогу. Односельці розповідали, що Сергій зростав у багатодітній родині та був найстаршим серед усіх 13 дітей, яким батьки заповідали любити і поважати рідний край. Він був щирим патріотом своєї країни, люблячим сином, чоловіком, татом, братом, другом, людиною, яка вірила у справедливість, тому й пішов на фронт, аби вигнати окупанта з України.

Церемонія прощання відбулася у Свято-Миколаївському храмі села, а поховали героя з військовими почестями на місцевому кладовищі.

Щирі співчуття й низький уклін родині! Вічна пам'ять і шана Герою!

Більше фото в Альбомі