Учні Клесівської дитячої музичної школи - призери Міжнародного конкурсу-фестивалю "Самоцвіти"

Дата: 11.04.2023 07:04

З 1 по 3 квітня учні Клесівської дитячої музичної школи брали участь у Міжнародному  мистецькому конкурсі-фестивалі "Самоцвіти" на сцені Польського центру культури та науки Zamek у м. Перемишль (ПОЛЬЩА) та отримали призові місця.

ГРАН-ПРІ

Вокальний ансамбль "DOMINANTA" (вокальний жанр)

Керівник та викладач Ольга Романчук

Концертмейстер Вікторія Глабець

I-ша ПРЕМІЯ

(інструментальний жанр)

Дует скрипалів у складі: Олександри Головні та Ванесси Гаврилюк.

Керівник та викладач Олександра Головня

Концертмейстер Вікторія Глабець.

2-га ПРЕМІЯ

(інструментальний жанр)

Кущук Альона, соло фортепіано.

Викладач Ірина Головня.

Після конкурсного виступу учасники вокального ансамблю "DOMINANTA" виконали Гімн України та висловили свою вдячність за прекрасне відношення до українців у цей нелегкий час для України. Також ансамбль запросили виступити на Гала-концерті, де вони заспівали духовний гімн України "Боже великий, єдиний".

Понад 150 учасників різних жанрів зі Львова, Луцька, Вінниці, Волині, Києва, Харкова, Ужгорода, Польщі.

12 членів журі з України та Польщі, серед яких Заслужена артистка України Майя Онищук (Скрипка).

У вільний час від репетицій та виступів учні разом з викладачами дарували спів на головній площі міста. Багато українців, почувши живе виконання рідною мовою, не проходили повз і слухали, затамувавши подих, свою народну пісню зі сльозами на очах.

Щира Подяка Батькам, які все зробили для того, щоб їхні діти розвивалися та отримували новий досвід! Також дякуємо Ніні Романчук за відео та фото, яка 24/7 ловила нас в моменті творчості та ейфорії.

Дякуємо за гостинність Польщі! Дякуємо кожному за вдячність у відповідь на нашу нелегку справу. Наш прапор в цей час- особливий, особливі сьогодні і МИ! Наші Перемоги присвячені усім Захисникам і Захисницям

Вдячні, що маємо можливість творити та представляти свою країну на європейській сцені.

Текст: Олександра Головня.

Фото: Ніна Романчук