У Клесові відбулися святкові заходи до Дня матері

Дата: 16.05.2023 08:30

У Клесові цієї неділі провели святковий захід до Дня матері. Учасники хореографічного ансамблю сучасного народного танцю «Бурштиновий дивограй» привітали матусь енергійним українським танком «Весняночка». Свої ліричні виступи дарували гостям свята аматори Клесівського міського будинку культури та клубу с.Клесів: Надія Онопрійчук, Міла Ревич, Олександр Матюк, Людмила Поцелуєва, тріо «Мережки», вокальне тріо у складі Наталії Галах, Олександра Матюка, Оксани Ведрової.

Аби закарбувати радісні миті у світлинах для охочих діяла безкоштовна фотозона від місцевої студії «Фотозона.Декор».

До початку концертної програми координаторка «Активного парку» громади Юлія Кучер провела спортивно-оздоровчий захід «Спритна мама». У змаганнях брали участь 6 команд, у складі кожної – мама і дитина. Учасники долали дистанцію з семи спортивних завдань за найменший відлік часу. Титул «Спритної мами» отримала Овсійчук Юлія та син Артем. Другу та третю сходинку посіли Галушко Наталія і донька Анастасія, Бєлотєл Людмила та донька Мілана. Трійці лідерів вручили призи та нагороди у фіналі концертної програми.

Загалом захід мав благодійний характер. До скриньки зі збору коштів на підтримку ЗСУ клесівчани кинули 2155 гривень.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуБільше фото в альбомі