Відзнаки клесівським захисникам

Дата: 29.05.2023 15:37

Президент України Володимир Зеленський указами від 13.03.2022 та 02.04.2022 відзначив наших захисників Анатолія Саратова та Миколу Курильчика медалями «За військову службу Україні». Та вручити воїнам відзнаки при житті не судилося. Сьогодні нагороди з рук начальника військової адміністрації, очільника громади, військовослужбовців отримали рідні загиблих Героїв.

До слова, раніше захисників посмертно було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

- Нам випала гірка місія – у цей складний час відстоювати незалежність держави, найкращі сини і доньки захищають сьогодні її волелюбний народ. Прикро, що такою дорогою ціною. Щира подяка і низький уклін родинам загиблих! – пролунало з уст селищного голови Віктора Буйного.

Також від командира військової частини А0998 передали лист-подяку дружині Павла Мельника, який зараз перебуває на службі у ЗСУ.  «Старший солдат опанував свою військову спеціальність, став взірцем у виконанні військового обов’язку, він не боїться дивитися в очі ворога, завжди готовий до виконання наказів та доручень командира підрозділу. Своїм героїзмом, патріотизмом він гідно примножує ратну справу поколінь захисників рідної землі та підтримує престиж Збройних Сил України!» - йдеться у тексті листа.