Авто на передову та смаколики захисникам

Дата: 05.06.2023 17:03

Добру справу в Клесові організували спільними зусиллями селищного голови Віктора Буйного та волонтерок Надії Кудитіної і Яни Костюк, а втілили завдяки вагомій підтримці небайдужих жителів громади, які зібрали необхідні майже 100 000 грн на купівлю потрібного автомобіля. Збір проходив у соцмережах. До цих грошей додали кошти, виручені з благодійного ярмарку в ліцеї, акції випускників в Клесівській гімназії. Суттєво фінансово і не тільки долучився до збору підприємець Олексій Никончук.

Машину дещо відремонтували, підключили газ, пофарбували, оформили необхідні документи й, продемонструвавши готове авто школярам, аби ті бачили, що кошти з ярмарки стануть в допомозі нашим воїнам, відправили на передову. Разом із транспортним засобом на фронт було передано продукти харчування, солодощі, медикаменти, одяг, засоби гігієни і захисту від комах,інструменти, пальне. Вантаж виявився чималим, адже збирали і у Міському будинку культури, і в Свято-Благовіщенському соборі. Також точки збору допомоги діяли у селах Томашгород, Осницьк, Федорівка.

Варто зазначити, що доставити автомобіль на фронт допоміг литовець Черняускас Егідіюс. Чоловік також зумів дістати та привезти дороговартісний УЗД-апарат для прифронтового госпіталю.