Педагоги-виховники звітували про стан організації роботи з національно-патріотичного виховання у закладах освіти

Дата: 22.06.2023 14:49

Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації, а головною метою усіх освітніх заходів – сприяння набуттю дітьми досвіду патріотичних дій, виховання в дусі патріотизму. Тож з цієї теми 20 червня у Клесівській громаді відбувся звіт педагогів-виховників. Говорили про стан організації роботи з національно-патріотичного виховання у закладах освіти. Адже завдання освітніх установ – побудувати виховну діяльність, щоб усі учасники освітнього процесу та середовище сприяли формуванню у дітей патріотизму.
Заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, директори та методисти закладів дошкільної освіти презентували діяльність установ у 2022/2023 навчальному році у напрямку національно-патріотичного виховання.  Серед проведених заходів – відзначення визначних подій, зустрічі з воїнами ЗСУ та волонтерами, а також приєднання учнівської громадськості до волонтерської діяльності.
Начальниця відділу освіти Оксана Захарчук відмітила, що усі заклади креативно підходять до організації роботи.  Окремо відзначила за хороші звіти заклади дошкільної освіти №3 «Веселка» та №4 «Дзвіночок», Клесівський та Карпилівський ліцеї,  Клесівську гімназію. Оксана Ігорівна подякувала педагогам-виховникам за злагоджену роботу, відданість професії та гідний приклад мужності і патріотизму.