Формуймо разом Стратегію розвитку Клесівської громади!

Дата: 26.07.2023 18:48

РАЗОМ ІЗ ВАМИ – активними та ініціативними – визначаємо актуальні проблеми та можливості соціально та економічного розвитку нашої громади; проводимо економічні дослідження та фінансово-економічний аналіз; аналіз сильних та слабких сторін, можливостей та загроз у розвитку територіальної громади; визначаємо пріоритетні напрямки економічного і соціального розвитку.

Тому просимо усіх жителів громади максимально активно долучитись до анкетування!

Анкетування для всіх бажаючих жителів громади з метою визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє проводиться тут - https://docs.google.com/forms/d/1rJCzWmfoaAITS24JBIL-nNqskoRhD4adkKd3aaVyuQU/edit

Ваша думка є важливою та обов’язково буде врахована при визначені пріоритетних завдань та шляхів розвитку!