Інформація Державної податкової служби

Дата: 08.08.2023 14:11

Військовий збір: платники податків Рівненщини спрямували до держбюджету майже  425 млн гривень

За січень-липень 2023 року платники податків Рівненщини перерахували до держбюджету 424,8 млн грн військового збору. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, порівняно із січнем-липнем 2022 року, сума надходжень зросла на 72,6 млн грн або 20,6 відсотка.

Така позитивна динаміка сплати цього платежу є, в першу чергу,  результатом відповідального ставлення бізнесу до питань офіційного працевлаштування найманих працівників та легальної виплати заробітної плати, оскільки військовий збір утримується саме із зарплати, тобто залежить від доходів, які виплачуються платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму.

Головне управління ДПС у Рівненській області дякує сумлінним платникам за підтримку економічного фронту та забезпечення обороноздатності країни!

Що таке програмний  реєстратор розрахункових операцій

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до абзацу тридцять сьомого ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» програмний реєстратор розрахункових операцій – програмний, програмно-апаратний або програмно-технічний комплекс у вигляді технологічного та/або програмного рішення, що використовується на будь-якому пристрої та в якому фіскальні функції реалізовані через фіскальний сервер контролюючого органу і який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг), операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та/або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг), операцій з приймання готівки для виконання платіжних операцій.
Контролюючий орган забезпечує безоплатне програмне рішення для використання суб’єктом господарювання.

Для отримання консультацій щодо встановлення ПРРО платники можуть звертатись за телефоном (0362) 692-628

З повагою,

відділ інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Рівненській області

(0362) 69-25-52

Податкові новини, корисну інформацію та анонси подій читайте на сторінках Фейсбук.

ДПС України: https://www.facebook.com/TaxUkraine

ГУ ДПС у Рівненській області: https://www.facebook.com/tax.rivne