У Клесові відбувся шаховий турнір "Бурштин Полісся XVI" - 7-ий етап Кубка Рівненської області

Дата: 15.08.2023 11:29

Фото Ігоря Ліщука

12-13 серпня у Клесові, після вимушеної дворічної перерви через ковід та війну, відбувся традиційний серпневий шаховий турнір «Бурштин Полісся – XVI» у залік 7 етапу Кубка Рівненської області. З 36 учасників – 9 дітей.  Грали за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 25 хвилин основних + 10 секунд за хід. Турнір, занесений в календар ФІДЕ (Міжнародна федерація шахів), проводив суддя республіканської категорії Микола Колюх.

Вітали шахістів Володимир Ковальчук, президент обласної федерації шахів, Ольга Шмідт, начальниця відділу культури, молоді і спорту селищної ради та Анатолій Романюк, голова ШШК «Біла тура».

У результаті дводенної боротьби, перемогу здобув Назар Дячук (7.5 з 9) з Рівного. Друге місце посів Петро Іллюк (6.5 з 9) з Березного. На третій сходинці – Олександр Петренко (6.5 з 9) з Рівного. Кращими серед клесівчан стали Михайло Наавгуст, Ігор Ліщук, Дмитро Гузь (у всіх 4, з 9). Серед дітей найкраще зіграв рівнянин Арсен Новоселецький  (4.5 з 9).

Вісім перших гравців отримали грошові призи. Загалом грамотами відзначили 16 учасників. За спонсорську підтримку турніру організатори вдячні Рівненській федерації шахів (Володимир Ковальчук) та Аллі Понедільник.