В Рівненській області відбувся тренінг для представників громад - партнерок Проєкту USAID «Говерла»

Дата: 17.08.2023 09:59

З процесом стратегічного планування та антикризового управління ознайомились представники Білокриницької, Гощанської, Здолбунівської, Клесівської, Костопільської, Острозької, Радивилівської, Рокитнівської та Сарненської громад.

Учасники пройшли дводенний інтенсив за тематиками проєктного менеджменту, залучення позабюджетних ресурсів для впровадження місцевих ініціатив, пошуку шляхів підвищення конкурентоздатності громад, інструментарію антикризового управління, стимулювання місцевого економічного розвитку, ефективного стратегування.

Ці знання мають допомогти сформувати дорожні карти, які будуть стратегічними планами розвитку громад на найближчі роки.

Учасників тренінгу привітав заступник голови Рівненської ОВА Ігор Тимошенко.

«Дякую проєкту USAID «Говерла» за таку можливість для громад. Адже дуже важливо правильно націлювати – яким чином оформлювати стратегію, як зробити так щоб вона була наповнена практичним змістом і в кінцевому рахунку була спрямована на формування сьогоднішніх викликів для Рівненщини та в цілому по Україні. Це, зокрема, обороноздатність, енергетична безпека, а також економіка, зорієнтована на допомогу оборонному комплексу та ЗСУ».

Захід організований ГО «Ендшпіль» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.