У Клесівській громаді відбулася серпнева конференція

Дата: 30.08.2023 17:05

Підсумкова освітянська конференція відбулася 29 серпня в Клесівському міському будинку культури.

Зважаючи на дію правового режиму воєнного стану, з актуальними настановами, вітаннями й побажаннями на новий навчальний рік перед присутніми педагогами виступив селищний голова Віктор Буйний.

Основні ж досягнення, напрацювання та результати 2022-2023 навчального року окреслила у своїй доповіді начальниця відділу освіти Оксана Захарчук. Вона зазначила, що в громаді зроблено чіткі та реальні кроки для забезпечення права кожного на якісну освіту. Слова щирої вдячності прозвучали на адресу працівників освітньої галузі, які стабільно тримають освітянський та волонтерський фронт. Відзнаку за найкращу підготовку закладу до нового навчального року отримала Надія Тверда, директорка Карасинської гімназії, а педагогічний колектив Клесівської гімназії в особі директорки Світлани Симоненко нагородили за плідну роботу з обдарованими учнями.

Принагідно привітали нових членів освітянської родини Юлію Йонко та Ірину Овчиннікову – вчителів Клесівського ліцею, Діану Ковальчук – вчительку Клесівської гімназії, Олександру Коваль та Вікторію Шерстюк – педагогів ЗДО №4 «Дзвіночок», Раїсу Куришко та Валентину Тишковець – вчителів Карасинської гімназії.

У ході педагогічної конференції перед учасниками із тематичними доповідями виступили спікери: Ольга Ширко – вчителька Клесівського ліцею, Лілія Бойко – вихователька-методистка ЗДО №3 «Веселка», Марії Левчук – вихователька-методистка ЗДО №1 «Дзвіночок», Ольга Крат – директорка ЗДО №4 «Дзвіночок», Світлана Мартинюк – вчителька Карпилівського ліцею, Олена Симоненко – вчителька Клесівської гімназії, Олеся Шкодич – вчителька Карасинської гімназії, Зінаїда Коваль – спеціалістка ІРЦ.

Також привітали присутніх у залі ветеранів педагогічної праці. Подяки та подарунки з нагоди виходу на заслужений відпочинок отримали 24 працівники освіти: Людмила Таборовець, Петро Малишевський, Оксана Сусід, Поліна Шевчук, Ніна Мисько, Галина Гарська, Людмила Тимощук, Марія Цуман, Валентина Головач, Ольга Ляхно, Світлана Гаврилейко, Надія Абрамчук, Анатолій Абрамчук, Марія Заболотних, Зінаїда Дяченко, Надія Случик, Марія Шкодич, Валентина Круглик, Світлана Опалько, Світлана Никончук, Тетяна Зеленовська, Людмила Тарасюк, Валентина Никончук, Лідія Головач.

Тож, підсумовуючи сказане, було окреслено пріоритетні завдання на 2023-2024 навчальний рік, головним з яких – безпека усіх учасників освітнього процесу та створення безпечного середовища.