Вчительку Карпилівського ліцею нагородили грамотою Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА

Дата: 31.08.2023 10:27

Світлану Мартинюк, вчительку української мови та літератури Карпилівського ліцею, нагородили грамотою Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації в рамках форуму «Освіта Рівненщини. Філософія змін 3.0. НУШ», який відбувся 28 серпня у Національному університеті «Острозька академія». Відзнаку пані Світлані вручили за сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку переможниці та наставництво у написанні учнями наукових робіт.

Начальниця відділу освіти Клесівської селищної ради Оксана Захарчук пораділа за колегу на форумі та висловила слова вдячності за нелегку, проте таку важливу діяльність.