З Днем знань!

Дата: 01.09.2023 08:46

Дорога освітянська родино! Щиро вітаю вас з Днем Знань!

З початком нового навчального року!

З початком нової осені в наших календарях!

Сьогодні у нашій родині поповнення. Сьогодні 134 вихованця нашої громади сядуть уперше за парти та отримають горде ім‘я - першокласник. Позаду літні канікули без перемоги, Позаду ще одне вкрадене літо у наших дітей під постійні звуки повітряної тривоги та невтішні новини, Позаду літо без Чорного моря та херсонських кавунів. Але так буде не завжди! Ми розпочинаємо навчальний рік, але ніхто не знає, яким він буде: онлайн чи офлайн, з тривогами чи без. Але ми знаємо, що він точно буде, незважаючи на атаки російських терористів.

Дорогі наші діти!

Маленькі патріоти незламної країни! З великими серцями, мудрі, розумні та сильні духом. Ви впорались із усіма викликами, які підкидав нам минулий навчальний рік. Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе і світу. Вчителів надихне успіхами своїх вихованців, батьків - гордістю за своїх дітей.

Дорогі педагоги! Вдалих стартів! Успішних результатів! Здоров‘я! Терпіння! Натхнення! Творчості! Мудрості! Креативних ідей! Нових перемог і цікавих уроків! Хай прийдешній новий навчальний рік надихне усіх на здійснення та втілення задуманого.

Мирного неба та успішного навчання!

З новим 2023/2024 навчальним роком!!!

Оксана Захарчук

начальниця відділу освіти