Ірина Богушевська та Геннадій Богуміл отримали відзнаки військових адміністрацій

Дата: 04.09.2023 16:26

Рівненська обласна військова адміністрація відзначила Ірину Богушевську, начальницю відділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури Клесівської селищної ради «за вагомий особистий внесок у розвиток Української держави, зміцнення національної безпеки, проявлений патріотизм та вірність обраній справі в умовах воєнного стану, сумлінне виконання професійного обов’язку та з нагоди Дня Незалежності». Днями грамоту й нагрудний знак вручив Ірині Арсентіївні селищний голова Віктор Буйний.

Також Віктор Павлович передав грамоту Сарненської районної військової адміністрації «за активну громадянську позицію, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та з нагоди 32-ої річниці Незалежності України»  Геннадію Богумілу, інженеру КП «Клесівводоканал».

Зазначені працівники брали участь в роботі комісії, що фіксує факти пошкодження/руйнування будівель та споруд об’єктів нерухомого майна житлового призначення у Корабельному районі м. Херсон. Варто зазначити, що комісія діє на постійній основі. Нині на Херсонщині працює ще один клесівець, працівник КП «Клесівводоканал» Роман Карплюк.